O značce

SPORT CODE

SPORT CODE JE ZÁKLAD NAŠÍ IDENTITY

 

Dobrodružství rh+ se zrodilo na silnicích a lyžařských svazích pro vášeň k cyklistice a lyžování.

SPORT CODE je součástí DNA společnosti, stejně jako její základní hodnoty jsou reprezentovány v jejím názvu, který je symbolem pro univerzální dárce krve: rh+

rh+ code reprezentují technicky odolné materiály, které společnost vyvíjela v průběhu několika let ve své specializované laboratoři a ve spolupráci s vrcholovými sportovci. Výrobky společnosti mají vždy stejnou ochrannou známkou, která kombinuje to nejlepší ve stylu a výkonu. Více než jakákoli jiná společnost, rh+ vždy vyvíjela elegantní sportovní oblečení za použití inovativních materiálů.

 

INOVACE

NAŠE INOVACE ZAČÍNÁ VAŠÍM SPORTOVNÍM ZÁŽITKEM

 

Vášeň pro sport je impulzem pro naše neustálé hledání inovací. Genetický kód rh+ je založen na kontinuálním technologickém výzkumu a vývoji, zahrnujícím každého z našich zaměstnanců, odborných partnerů a sportovců, kteří testují naše produkty v reálném světě. Být součástí tohoto procesu znamená věřit 100% v naší inovaci a sport code. Díky výzkumu, který začíná v PowerLogic Lab, revoluční laboratoři společnosti rh+, každý rok přinášíme inovativní materiály, které nastavují nové standardy pro výkonově orientované sportovní oblečení.

 

ITALSKÁ VIZE

NAŠE ITALSKÁ VIZE ODRÁŽÍ VAŠE SPORTOVNÍ HORIZONTY

 

Identifikační kód rh+ je patrný v autentickém a osobitém designu našich produktů. Kombinuje tradiční italský životní styl a veškeré funkční prvky tak, aby vyhovovaly potřebám moderního sportovce. Naše dlouholeté zkušenosti májí za následek velmi propracovaný proces výroby od návrhu až po samotnou výrobu samotného produktu, který interpretuje, jak sportovci vnímají cvičení a fyzickou zátěž. rh+ se etablovala na mezinárodní úrovni díky stylistickému přístupu, který spojuje funkčnost a módní styl. Díky revolučnímu designu, a s pomocí distribuční síly, jsme úspěšní na světovém trhu.

 

CYCLING CODE

CYCLING CODE JE ROZMĚR, KTERÝ rh+ VNESLO DO CYKLISTIKY

Odbornost společnosti a oddanost výzkumu jsou patrné ve vysoké kvalitě cyklistického oblečení a doplňků rh+. Bezpečnost, pohodlí, lehkost a odolnost jsou klíčové funkční vlastnosti, které lze nalézt u všech kolekcí přileb a brýlí rh+. Jejich konstrukce kombinují tyto vlastnosti, které jsou pečlivě kontrolovány a optimalizovány v laboratoři rh+, s klíčový příspěvkem týmu špičkových odborníků, s cílem zajistit sportovci požadovanou výkonnost za každých podmínek. Důraz společnosti na každý detail a design učinily cyklistické produkty rh + okamžitě rozeznatelnými od ostatních.